Кухонний ніж Bergner BG-39512
Bergner BG-39512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-39512
Усі ціни 14 →Ніж універсальний Bergner Cera-bio. 12 см (BG-39512-BK) BG-39512-BK | 359 грн. |
Нож универсальный Bergner Cera-bio, 12 см BG-39512-BK | 389 грн. |
Кухонный нож Bergner Cera-bio универсальный 12 см (BG-39512-BK) BG-39512-B | 538 грн. |
Кухонний ніж Bergner Cera-bio універсальний 12 см (BG-39512-BK) BG-39512-B | 387 грн. |
Bergner Cera-Bio (BG-39512-BK) 25210 | 419 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →