Каструля Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100
Усі ціни 7 →Каструля Berlinger Haus з кришкою 6.8л (BH 1100N) | 2 903 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus с крышкой 6.8л (BH 1100N) | 2 903 грн. |
Berlinger Haus BH-1100-N | 2 744 грн. |
Каструля Berlinger Haus BH-1100N | 3 335 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100-N 24 см 6.8 л | 3 284 грн. |
Каструля алюмінієва Berlinger Haus Granit Diamond 6.8 л 24 см індукційна з | 2 389 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100-N 24 см 6.8 л | 3 009 грн. |
Знала б, що смердітиме пластмасою, не купувала б Зручна форма, літраж близько 6 л. Шорстка поверхня покриття внутрішнього, а зовнішнього ще більше, запах пластмаси при першому кип'ятінні води, правда потім він зник. користуюся Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →