Сковорідка Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954 24 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954 24 см
Усі ціни 10 →Berlinger Haus Granit Diamant 24 см (1954-HB) | 950 грн. |
Berlinger Haus Granit Diamant 24 см (1954-HB) | 935 грн. |
Berlinger Haus BH-1954 | 1 280 грн. |
Berlinger Haus 1954-BH | 881 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1954 24 см | 1 404 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954 24 см | від 881 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 см | від 1 141 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →