Сковорідка Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 см
Усі ціни 6 →Сковорода с пластиковой крышкой ?28 см Berlinger Haus Granit Diamond Line | 1 322 грн. |
Berlinger Haus BH-1955 | 1 510 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1955 28 см | 1 656 грн. |
Сковорода із пластиковою кришкою Berlinger Haus Granit Diamond Line 28 см | 1 375 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1955 28 см | 1 574 грн. |
Сковорода із пластиковою кришкою 28 см Berlinger Haus Granit Diamond Line | 1 141 грн. |
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954 24 см | від 881 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 см | від 1 141 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →