Гриль-сковорідка Berlinger Haus Granit Diamond BH-1794 28 см чорний
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1794 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1794 28 см чорний
Усі ціни 7 →Сковорода-гриль Berlinger Haus 28 см BH-1794 | 1 382 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Granit Diamond Line 28x28 см BH-1794 | 1 433 грн. |
Сковорода гриль 28х28 см Granit Diamond Line Berlinger Haus BH-1794 | 1 514 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Granit Diamond Line 28см з мармуровим покри | 1 280 грн. |
Сковорода гриль 28х28 см Granit Diamond Line Berlinger Haus BH-1794 | 1 817 грн. |
Сковорода-гриль 28 см Berlinger Haus Granit Diamond (1794BH) | 1 309 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Granit Diamond Line 28x28 см BH-1794 | 1 043 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →