Кухонний ніж Tramontina Plenus 23443/106
Фото 3 |
Tramontina Plenus 23443/106 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23443/106
Усі ціни 15 →Ніж кухарський Tramontina Plenus Black 152 мм (23443/106) | 347 грн. |
Нож поварской Tramontina Plenus Black 152 мм (23443/106) | 347 грн. |
Нож TRAMONTINA PLENUS black поварской 152мм инд. блистер (23443/106) 23443 | 505 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus Black 152 мм (23443/106) 23443/106 | 283 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Plenus Black 152 мм (23443/106) 23443/1 | 283 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23443/106
Ціни на Tramontina Plenus 23443/106 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23443/136 | від 323 грн. | 16 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23443/166 | від 300 грн. | 14 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23443/106 | від 270 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →