Каструля Berlinger Haus Rose Gold BH-1514
Фото 3 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-1514 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose Gold BH-1514
Усі ціни 10 →Каструля з кришкою Berlinger Haus, 2,5 л, рожеве золото (BH 1514N) | 1 322 грн. |
Каструля Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition із кришкою 2.5л (B | 1 209 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition с крышкой 2.5л (BH | 1 209 грн. |
BerlingerHaus з кришкою 2.5 л (BH 1514N) зкришкою2.5л(BH1514N) | 1 325 грн. |
Berlinger Haus BH-1514-N | 1 123 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Rose Gold BH-1514
Ціни на Berlinger Haus Rose Gold BH-1514 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-1514 | від 994 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-1515 | від 1 159 грн. | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 | від 1 353 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →