Ванна Besco Talia 140x70 см
Besco Talia 140x70 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Talia 140x70 см
Усі ціни 7 →Ванна акрилова Besco Talia 140х70 (соло), без ніг (#WAT-140-PK) WAT-140-PK | 5 661 грн. |
Ванна акрилова BESCO TALIA 140х70 (NAVARA18320) | 5 986 грн. |
Besco Ванна TALIA 140х70 акрилова БЕЗ панелі, без ніжок, без ручок Besco-N | 6 278 грн. |
Ванна акрилова BESCO Talia 140х70 (NAVARA18320/5908239681661) | 5 661 грн. |
Ванна акрилова Besco TALIA 140х70 (соло) без ніг | 6 380 грн. |
Ванна акрилова BESCO TALIA 140х70 (соло) | 6 541 грн. |
Ванна акрилова TALIA 140Х70 БЕСКО польський виробник | 6 417 грн. |
Модификації Besco Talia
Ціни на Besco Talia |
---|---|---|---|---|
Besco Talia 100x70 см | від 5 241 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Talia 110x70 см | від 5 351 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Talia 120x70 см | від 5 351 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Talia 130x70 см | від 5 349 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Talia 140x70 см | від 5 661 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Talia 150x70 см | від 6 232 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Talia 160x75 см | від 9 061 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Talia 170x75 см | від 9 266 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →