Ванна Besco Talia 150x70 см
Besco Talia 150x70 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Talia 150x70 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Besco Talia 150х70 (соло), без ніг (#WAT-150-PK) WAT-150-PK | 6 765 грн. |
Ванна акрилова BESCO TALIA 150х70 (00000006770) | 6 232 грн. |
Ванна акрилова BESCO TALIA 150х70 (соло) без ніжок 36375 | 6 602 грн. |
Ванна акрилова BESCO TALIA 150х70 (00000006770/5908239681678) | 6 765 грн. |
Ванна акрилова BESCO Talia 150х70 (00000006770 / 5908239681678) + ніжки Pi | 8 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Besco Talia
Ціни на Besco Talia |
---|---|---|---|---|
Besco Talia 100x70 см | від 5 241 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Talia 110x70 см | від 5 351 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Talia 120x70 см | від 5 351 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Talia 130x70 см | від 5 349 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Talia 140x70 см | від 5 661 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Talia 150x70 см | від 6 232 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Talia 160x75 см | від 9 061 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Talia 170x75 см | від 9 266 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →