Витяжка Best CHEF CascadeTouch 1000 BL 60 чорний
Фото 8 |
Best CHEF CascadeTouch 1000 BL 60 чорний 2020 рікпотужна - чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF CascadeTouch 1000 BL 60 чорний
Усі ціни 17 →Кухонна витяжка Best Chef Cascade touch 1000 black 60 | 7 899 грн. |
Витяжка Best Chef Cascade Touch 1000 Black 60 (OLITL60JEJW.S3.MC.KSBBST) | 6 605 грн. |
Best Chef Cascade touch 1000 black 60 (OLITL60JEJW.S3.MC.KSBBST) | 6 458 грн. |
Best Chef Cascade touch 1000 black 60 (OLITL60JEJW.S3.MC.KSBBST) | 6 426 грн. |
Best Chef Cascade touch 1000 black 60 офіційна гарантія | 7 899 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Best CHEF CascadeTouch 1000 BL 60
Ціни на Best CHEF CascadeTouch 1000 BL 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF CascadeTouch 1000 WH 60 | від 5 693 грн. | 26 пропозицій | ||
Best CHEF CascadeTouch 1000 BL 60 чорний | від 6 426 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →