Витяжка Best CHEF Loft Box 1100 WH 72 білий (4F493D2A7B)
Best CHEF Loft Box 1100 WH 72 білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Loft Box 1100 WH 72 білий
Усі ціни 29 →Bestchef Loft box 1100 white 72 | 11 999 грн. |
Кухонна витяжка Best Chef Loft box 1100 white 72 (4F493D2A7B) | 11 999 грн. |
Best Chef Loft box 1100 White 72 | 11 999 грн. |
Best Chef Loft box 1100 white 72 (4F493D2A7B) | 11 999 грн. |
Витяжка вбудована Best Chef Loft box 1100 white 72 (4F493D2A7B) | 10 034 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Best CHEF Loft Box 1100 WH 72
Ціни на Best CHEF Loft Box 1100 WH 72 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Loft Box 1100 WH 72 білий | від 9 448 грн. | 30 пропозицій | ||
Best CHEF Loft Box 1100 BL 72 чорний | від 9 133 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →