Витяжка Best CHEF Simple Touch 750 BL 60 чорний
Фото 8 |
Best CHEF Simple Touch 750 BL 60 чорний 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Simple Touch 750 BL 60 чорний
Усі ціни 25 →Bestchef Simple touch 750 black 60 | 5 899 грн. |
Кухонна витяжка Best Chef Simple touch 750 black 60 | 5 899 грн. |
Best Chef Simple touch 750 black 60 (OCORB60I4UW.S3.MC.SBBST) | 4 867 грн. |
Витяжка Best Chef Simple Touch 750 Black 60 (OCORB60I4UW.S3.MC.SBBST) | 4 960 грн. |
Best Chef Simple touch 750 black 60 (OCORB60I4UW.S3.MC.SBBST) | 4 843 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Best CHEF Simple Touch 750 BL 60
Ціни на Best CHEF Simple Touch 750 BL 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Simple Touch 750 WH 60 білий | від 4 100 грн. | 25 пропозицій | ||
Best CHEF Simple Touch 750 IX 60 нержавіюча сталь | від 4 699 грн. | 30 пропозицій | ||
Best CHEF Simple Touch 750 BL 60 чорний | від 4 700 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →