Витяжка Best CHEF Versus 600 WH 50 білий (1F364A2A8D)
Фото 7 |
Best CHEF Versus 600 WH 50 білий 2020 рік білий чорний |
|
Класична кухонна витяжка з похилим дизайном, що позиціонує виробник у нижній сегмент середнього цінового діапазону. Пристрій отримав електромотор потужністю 115 Вт, здатний розвивати максимальну продуктивність на рівні 600 м³/год. Завдяки таким технічним характеристикам кухонна витяжка Best CHEF Versus 600 WH 50 може бути хорошим вибором для обслуговування головним чином кухонь малої/середньої площі (від 8 до 14 м²).
Модель використовує периметральний спосіб всмоктування повітря, а традиційна кнопкова панель керування передбачає можливість регулювання поточної потужності роботи пристрою в трьох типових режимах: мінімальний (для однієї працюючої конфорки), середній (при активнішому готуванні) і максимальний (для провітрювання). При цьому шум, що створюється під час роботи, знаходиться в межах 49-62 дБ залежно від обраного режиму. «З коробки» пристрій має алюмінієвий жироуловлюючий фільтр, який захищає двигун і вентилятор від частинок пилу, жиру та ін. Але крім цього користувач може також встановити спеціальний вугільний фільтр (купується окремо), після чого пристрій можна буде використовувати в режимі рециркуляції (без підключення до вентиляційної шахти).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Купити Best CHEF Versus 600 WH 50 білий
Усі ціни 28 →Кухонна витяжка Best Chef Versus 600 white 50 (1F364A2A8D) | 4 999 грн. |
Best Chef Versus 600 white 50 (1F364A2A8D) | 4 125 грн. |
Витяжка похила Best Chef Versus 600 white 50 (1F364A2A8D) | 4 257 грн. |
Best Chef Versus 600 white 50 (1F364A2A8D) | 4 104 грн. |
Вытяжка Best Chef Versus 600 White 50 (1F364A2A8D) | 4 463 грн. |
Модификації Best CHEF Versus 600 WH 50
Ціни на Best CHEF Versus 600 WH 50 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Versus 600 WH 50 білий | від 4 104 грн. | 29 пропозицій | ||
Best CHEF Versus 600 BL 50 чорний | від 3 693 грн. | 17 пропозицій |