Кухонна мийка Blanco Andano 400/400-IF 518327 865x440
Blanco Andano 400/400-IF 518327 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano 400/400-IF 518327 865x440
Усі ціни 8 →Кухонна мийка Blanco Andano 400/400-If (518327) | 36 572 грн. |
Blanco Andano 400/400-If (518327) | 35 680 грн. |
Blanco Andano 400/400-If (518327) | 36 572 грн. |
Blanco Andano 400/400-If (518327) | 37 464 грн. |
Кухонна мийка Blanco Andano 400/400-If Z Korkiem Automatycznym (518328) | 37 843 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Blanco Andano 400/400-IF 518327:
- Модель Andano 400/400-IF (арт. 518327) без клапана-автомата
РекомендуємоПорівняти в таблиці →