Кухонна мийка Blanco Dalago 5-F 518530 505x500
Фото 6 |
Blanco Dalago 5-F 518530 505x500605x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Dalago 5-F 518530 505x500
Усі ціни 20 →Мийка Blanco DALAGO 5-F 527245 | 13 090 грн. |
BLANCO DALAGO 5-F кофе 518536 | 13 107 грн. |
Blanco Dalago 5-F Antracyt (518530) | 17 712 грн. |
Мийка Blanco DALAGO 5-F 527062 | 13 090 грн. |
Мийка Blanco DALAGO 5-F 518530 | 13 090 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Blanco Dalago 5-F 518530
Ціни на Blanco Dalago 5-F 518530 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dalago 5-F 518530 505x500 | від 13 090 грн. | 20 пропозицій | ||
Blanco Dalago 6-F 514773 605x500 | від 14 514 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →