Кухонна мийка Blanco Supra 400-U 511021 430x430
Фото 4 |
Blanco Supra 400-U 511021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Supra 400-U 511021 430x430
Усі ціни 9 →Blanco SUPRA 400-U з ексцентриком нерж.сталь поліров. 518202 | 7 020 грн. |
Мийка Blanco SUPRA 400-U 518201 | 5 990 грн. |
Blanco SUPRA 400-U | 7 182 грн. |
BLANCO 518201 SUPRA 400-U | 6 443 грн. |
BLANCO SUPRA 400-U нерж.сталь полиров. 518201 | 6 620 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікація моделі:
- Supra 400U (артикул 511021) — в комплекті клапан-автомат
- Supra 400UB (артикул 511020) — без клапана-автомата
Модификації Blanco Supra 400-U 511021
Ціни на Blanco Supra 400-U 511021 |
---|---|---|---|---|
Blanco Supra 340-U 512446 370x430 | від 5 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Supra 400-U 511021 430x430 | від 5 990 грн. | 9 пропозицій | ||
Blanco Supra 450-U 512447 480x430 | від 6 090 грн. | 10 пропозицій | ||
Blanco Supra 500-U 512448 530х430 | від 5 999 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →