Кухонна мийка Blanco Rotan 400-U 521332 460x430
Фото 14 |
Blanco Rotan 400-U 521332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Rotan 400-U 521332 460x430
Усі ціни 36 →Blanco ROTAN 400-U чорний 526097 | 10 080 грн. |
Мийка Blanco ROTAN 400-U 521334 | 8 690 грн. |
Blanco ROTAN 400-U SILGRANIT | 9 072 грн. |
BLANCO ROTAN 400-U SILGRANIT® черны (526097) | 8 138 грн. |
BLANCO ROTAN 400-U SILGRANIT® черны (526097) | 8 362 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Rotan 400-U 521332
Ціни на Blanco Rotan 400-U 521332 |
---|---|---|---|---|
Blanco Rotan 400-U 521332 460x430 | від 8 138 грн. | 36 пропозицій | ||
Blanco Rotan 500-U 526098 530x460 | від 8 348 грн. | 63 пропозиції | ||
Blanco Rotan 700-U 521349 730x460 | від 9 494 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →