Кухонна мийка Blanco Supra 500-U 512448 530х430
Фото 3 |
Blanco Supra 500-U 512448 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Supra 500-U 512448 530х430
Усі ціни 15 →Blanco SUPRA 500-U з ексцентриком нерж.сталь поліров. 518206 | 7 820 грн. |
Мийка Blanco SUPRA 500-U 518205 | 6 590 грн. |
Blanco SUPRA 500-U | 8 316 грн. |
BLANCO 518205 SUPRA 500-U СТАЛЬ | 6 100 грн. |
BLANCO 518205 SUPRA 500-U | 6 393 грн. |
ще 10 пропозицій
Модифікація моделі:
- Supra 500UB (артикул 512144) — без клапана-автомата
- Supra 500U (артикул 512448) — в комплекті клапан-автомат
Модификації Blanco Supra 500-U 512448
Ціни на Blanco Supra 500-U 512448 |
---|---|---|---|---|
Blanco Supra 340-U 512446 370x430 | від 5 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Supra 400-U 511021 430x430 | від 5 990 грн. | 9 пропозицій | ||
Blanco Supra 450-U 512447 480x430 | від 6 090 грн. | 10 пропозицій | ||
Blanco Supra 500-U 512448 530х430 | від 5 999 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →