Кухонна мийка Blanco Rondosol IF 514647 448x448
Blanco Rondosol IF 514647 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Rondosol IF 514647 448x448
Усі ціни 6 →Blanco RONDOSOL-IF нерж.сталь 514647 | 5 090 грн. |
Мийка Blanco RONDOSOL-IF 514647 | 4 490 грн. |
Blanco RONDOSOL-IF | 4 581 грн. |
BLANCO RONDOSOL-IF (514647) | 4 110 грн. |
Мойка кухонная Blanco - rondosol-if (514647) | 5 300 грн. |
BLANCO RONDOSOL-IF нерж.сталь полиров. 514647 | 4 223 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →