Кухонна мийка Blanco Metra 45S 515038 780х500
Відео 1Фото 18 |
Blanco Metra 45S 515038 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Metra 45S 515038 780х500
Усі ціни 85 →Blanco METRA 45S антрацит 513035 | 13 280 грн. |
Мийка Blanco METRA 45 S 517345 | 11 290 грн. |
Blanco METRA 45 S SILGRANIT | 12 213 грн. |
Кухонная мойка Blanco METRA 45 S антрацит (513035) | 10 956 грн. |
BLANCO METRA 45S серый беж 517345 | 11 257 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →