Газовий котел Bosch Condens GC7000i W 24 P 25.1 кВт
Фото 3 |
Високоефективний одноконтурний конденсаційний газовий котел для організації опалення в будинках і квартирах багатоквартирних будинків з можливістю віддаленого управління по Wi-Fi. Відрізняється пристойною корисною потужністю (25,1 кВт) та вишуканим зовнішнім дизайном зі скляною передньою панеллю. Являє собою продукт верхньої цінової категорії з закритою (турбованої) камерою згоряння, що дозволяє встановлювати його безпосередньо в житлових зонах.
У порівнянні з звичайними одноконтурними котлами демонструє підвищену енергоефективність, що за подібною теплової потужності дозволяє економити до 7-8% витрати газу. Стільки помітний ефект досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, який дозволяє отримати приховану теплоту конденсації водяної пари димових газів. Котел Bosch Condens GC7000i W 24 P дозволяє організувати опалення приміщень площею до 201 кв.
м. Оснащений високоякісним теплообмінником з кислотостійкого сплаву Al-Mg-Si і пальником з розширеним межею регулювання (від 14% до 100%). Вбудована цифрова панель керування дозволяє легко і швидко коректувати параметри роботи, а оновлена система Bosch EasyControl допоможе швидко інтегрувати пристрій з екосистему «розумного будинку» і керувати опаленням через Wi-Fi з'єднання і глобальну мережу. Обладнаний усіма необхідними системами безпеки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Condens GC7000i W 24 P 25.1 кВт
Усі ціни 77 →Котел газовий конденсаційний Bosch Condens GC7000iW 24 PB 23 | 58 300 грн. |
Конденсаційний газовий котел Bosch GC7000i W 24 PB 23 7736901387 | 76 800 грн. |
Газовий конденсаційний котел BOSCH CONDENS GC7000iW 24P 134679 | 64 477 грн. |
Газовий котел BOSCH Condens 7000i W GC7000iW 24 P 23 | 60 475 грн. |
Конденсационный газовый котел Bosch GC7000i W 24 PB 23 7736901387 | 77 700 грн. |
Модификації Bosch Condens GC7000i W 24 P
Ціни на Bosch Condens GC7000i W 24 P |
---|---|---|---|---|
Bosch Condens GC7000i W 14 P 15.2 кВт | від 58 750 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch Condens GC7000i W 24 P 25.1 кВт | від 57 479 грн. | 77 пропозицій | ||
Bosch Condens GC7000i W 35 P 35 кВт | від 65 018 грн. | 51 пропозиція | ||
Bosch Condens GC7000i W 42 P 42 кВт | від 69 788 грн. | 45 пропозицій |