Газовий котел Bosch Condens GC7000i W 42 P 42 кВт
Фото 3 |
Енергоефективний одноконтурний конденсаційний газовий котел високої потужності з цифровою системою управління і підтримкою віддаленого управління через smart-регулятор Bosch EasyControl, підтримує підключення по бездротовому інтерфейсу Wi-Fi. Відрізняється вишуканим зовнішнім дизайном зі скляною передньою панеллю та вражаюче високим ККД (до 108 %). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії з закритою (турбованої) камерою згоряння, що спрощує облаштування димохідної системи і дозволяє встановлювати апарат безпосередньо в житлових зонах.
У порівнянні з звичайними одноконтурними котлами демонструє підвищену енергоефективність, що при рівній теплової потужності дозволяє економити 8-18% витрати газу. Значний ефект досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, який дозволяє отримати приховану теплоту конденсації водяної пари димових газів. Котел Bosch Condens GC7000i W 42 P дозволяє організувати опалення житлових, комерційних, комунально-побутових та виробничих приміщень площею до 336 м2. Оснащений високоякісним теплообмінником з кислотостійкого алюмінієво-кремнієвого сплаву і модульованим пальником з розширеним межею регулювання потужності (від 14% до 100%).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Condens GC7000i W 42 P 42 кВт
Усі ціни 45 →Конденсаційний газовий котел Bosch GC7000i W 42 P 23 7736901396 | 93 200 грн. |
Газовий конденсаційний котел BOSCH CONDENS GC7000iW 42P 152054 | 88 350 грн. |
Газовий котел BOSCH Condens 7000i W GC7000iW 42 P 23 | 89 440 грн. |
Конденсационный газовый котел Bosch GC7000iW 42 PB 23 7736901395 | 93 200 грн. |
Одноконтурний конденсаційний котел BOSCH GC7000iW 42 PB 23 (7736901395) 77 | 93 200 грн. |
Модификації Bosch Condens GC7000i W 42 P
Ціни на Bosch Condens GC7000i W 42 P |
---|---|---|---|---|
Bosch Condens GC7000i W 14 P 15.2 кВт | від 58 750 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch Condens GC7000i W 24 P 25.1 кВт | від 57 479 грн. | 78 пропозицій | ||
Bosch Condens GC7000i W 35 P 35 кВт | від 65 018 грн. | 51 пропозиція | ||
Bosch Condens GC7000i W 42 P 42 кВт | від 69 788 грн. | 45 пропозицій |