Газовий котел Bosch Condens GC7000i W 35 P 35 кВт
Фото 3 |
Зовні привабливий і при цьому високоефективний газовий котел з системою конденсаційного нагріву. ККД даної моделі становить 108%, що дозволяє помітно зменшити споживання палива не на шкоду продуктивності теплоелемента. Модель є одноконтурной, але завдяки вбудованому триходовому клапану є можливість простого приєднання бака непрямого нагріву системи ГВП. Газовий пальник пристрою відрізняється наявністю модуляції теплової потужності.
Налаштування потужності може проводитися в діапазоні 5,6-35 кВт. За регулювання нагрівача відповідає електронний блок управління. Газовий опалювальний котел Bosch Condens GC7000i W 35 p підтримує можливість установки виносного погодозалежного датчика. Теплообмінний контур виконаний з силуміну (сплав алюмінію з кремнієм). Даний матеріал відрізняється високою корозійною стійкістю і непоганими характеристиками міцності. У конструкції котла є вбудований циркуляційний насос з частотним управлінням. Є і розширювальний бак. Для віддаленого контролю і настройки необхідно встановити модуль Wi-Fi. У цій моделі використовується захист від перегріву і замерзання теплоносія. Цей газовий котел здатний забезпечити оптимальний баланс між продуктивністю нагріву і економічною витратою палива.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Condens GC7000i W 35 P 35 кВт
Усі ціни 51 →Конденсаційний газовий котел Bosch GC7000i W 35 P 23 7736901394 | 86 800 грн. |
Газовий конденсаційний котел BOSCH CONDENS GC7000iW 35PB 152051 | 82 314 грн. |
Газовий котел BOSCH Condens 7000i W GC7000iW 35 P 23 | 67 798 грн. |
Конденсационный газовый котел Bosch GC7000iW 35 PB 23 7736901393 | 86 800 грн. |
Одноконтурний конденсаційний котел BOSCH GC7000iW 35 PB 23 (7736901393) 77 | 86 800 грн. |
Модификації Bosch Condens GC7000i W 35 P
Ціни на Bosch Condens GC7000i W 35 P |
---|---|---|---|---|
Bosch Condens GC7000i W 14 P 15.2 кВт | від 58 750 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch Condens GC7000i W 24 P 25.1 кВт | від 57 479 грн. | 77 пропозицій | ||
Bosch Condens GC7000i W 35 P 35 кВт | від 65 018 грн. | 51 пропозиція | ||
Bosch Condens GC7000i W 42 P 42 кВт | від 69 788 грн. | 45 пропозицій |