Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 18 06008B8001
Відео 7Фото 12 |
Bosch UniversalChain 18 06008B8001 акк. 1 шт 2.5 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06008B8001 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі 06008B8000 один акумулятор (2.5 Агод) і зарядний пристрій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalChain 18 06008B8001
Усі ціни 16 →Акумуляторна ланцюгова пила Bosch UniversalChain 18 з 1 акб PBA 18V 2,5 Ah | 8 835 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Bosch UniversalChain 18 без акб та з/п 06008B8 | 6 999 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Bosch UniversalChain 18 без акб и з/у 06008B800 | 6 999 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Bosch UniversalChain 18, 1 акб PBA 18V 4,0Ah 0 | 12 899 грн. |
Bosch Bosch UniversalChain 18 | 11 328 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalChain 18 06008B8001
Ціни на Bosch UniversalChain 18 06008B8001 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalChain 18 06008B8000 | від 8 525 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch UniversalChain 18 06008B8001 | від 6 499 грн. | 17 пропозицій |