Болгарка Bosch GWS 670 Professional 0601375606
Відео 7 |
Bosch GWS 670 Professional 0601375606 |
|
Одна з найбільш простих, легких і недорогих кутових шліфувальних машин (болгарок) невеликої потужності від відомого німецького виробника якісного ручного електроінструменту. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для активного побутового та професійного застосування. Відрізняється ретельно оптимізованої ергономікою корпусу і знімної додаткової рукояті, яка може монтуватися ліворуч або праворуч від редуктора для комфортного використання користувачами-лівшами.
Розрахована на роботу з дисками найбільш популярного і універсального розміру (діаметр 125 мм, отвір 22,2 мм). Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 670 Professional 0601375606 застосовується в якості ефективного відрізного і продуктивного шліфувального інструменту, легко справляючись зі значними обсягами робіт. Може різати або обробляти натуральний/штучний камінь, чорні/кольорові метали та їх сплави, бетон/залізобетон, цегла та інші мінеральні будівельні матеріали. Здатна стати надійною помічницею в демонтажних роботах. Завдяки компактним габаритним розмірам і скромній вазі (1,5 кг), дозволяє працювати однією рукою. Довговічний колекторний електродвигун і надійний конічний редуктор в литому алюмінієвому корпусі, чудово розпорошуватися тепло, забезпечують вражаючу швидкість обертання для стабільно високої продуктивності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 670 Professional 0601375606
Усі ціни 62 →Болгарка (кутова шліфувальна машина) Bosch GWS 670 0601375606 670 кВт 125 | 1 659 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 670 Professional 0601375606 | 1 659 грн. |
Болгарка Bosch GWS 670 0601375606 | 1 399 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 670 в чемодане 0601375606+260543 | 2 299 грн. |
Болгарка Bosch GWS 670 Professional мережева, 670 Вт, 125 мм (0601375606) | 1 658 грн. |