Шліфувальна машина Bosch PSS 250 AE 0603340220
Відео 3Фото 5 |
Bosch PSS 250 AE 0603340220 200 Вт250 Вт регулятор обертів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PSS 250 AE 0603340220
Усі ціни 7 →Виброшлифмашина Bosch PSS 250 AE 0603340220 | 2 995 грн. |
Виброшлифмашина Bosch PSS 250 AE в чемодане 0603340220 | 3 996 грн. |
Віброшліфмашина Bosch PSS 250 AE (0603340220) 0603340220 | 3 996 грн. |
Віброшліфмашина Bosch PSS 250 AE 0603340220 | 3 996 грн. |
Вібраційна шліфмашина Bosch PSS 250 AE (0603340220) | 3 837 грн. |
Виброшлифмашина BOSCH PSS 250 AE 0603340220 | 3 996 грн. |
Вібро шліф. машина BOSCH PSS 250 AE (0603340220) | 3 996 грн. |
0 1 2 3 |
Ідеально лежить у руках, у роботі зручна машинка. Є система фільтрації, шкірка кріпиться на липучках – тримається надійно. Шумить під час роботи мало, вібрує ще менше. Зручна, гарний функціонал Немає Илья Маркевич: користуюся Bosch PSS 250 AE 0603340220 більше року |
Показано 1 з 10 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bosch PSS 250 AE 0603340220
Ціни на Bosch PSS 250 AE 0603340220 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSS 200 AC 0603340120 | від 2 239 грн. | 14 пропозицій | ||
Bosch PSS 250 AE 0603340220 | від 2 995 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →