Болгарка Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Відео 8Фото 16 |
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 |
|
Потужна професійна бездротова кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням і безщітковим електродвигуном. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, який може виконувати значні обсяги робіт підвищеної інтенсивності. Орієнтована на активне професійне використання, а її вражаючі робочі характеристики і надійність задовольнять будь-якого майстра. Призначена для виконання сухих відрізних, зачисних та шліфувальних операцій з будь-яких металів (чавуни, сталі, сплави кольорових металів), натурального і штучного каменю, цегли, бетону і залізобетону, керамічній плитці та різних композитів.
Бездротова кутова шліфувальна машина Bosch GWS 180-Li Professional 06019H9020 виручить при демонтажних роботах в умовах, коли підключення до електричної мережі неможливо. Безколекторний електродвигун, що розвиває високу питому потужність, показує вражаючий ККД і бездоганну стійкість до перевантажень. Працює з відрізними дисками діаметром 125 мм і щітками діаметром 75 мм. Передбачена бесключевая заміна диска, автоблокування при зміні батареї, система плавного пуску і захист від перегріву.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Усі ціни 56 →Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 180-LI без акб і з/п | 5 629 грн. |
Аккумуляторная бесщеточная угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 180-L | 5 629 грн. |
Аккумуляторная бесщеточная угловая шлифмашина Bosch GWS 180-LI Professiona | 4 599 грн. |
Акумуляторна болгарка BOSCH GWS 180-LI Professional каркас (06019H9020) 06 | 5 629 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWS 180-Li Professional (18 В, без АК | 5 629 грн. |
Модификації Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Ціни на Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 | від 4 599 грн. | 56 пропозицій | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025 | від 6 999 грн. | 46 пропозицій | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 | від 11 920 грн. | 31 пропозиція |