Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Відео 1Фото 6 |
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 600 Вт650 Вт регулятор обертів |
|
Модель GGS 28 C без налаштування числа обертів, а в моделі GGS 28 CE є установка кількості обертів
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Усі ціни 14 →Шліфмашина пряма Bosch GGS 28 CE 0601220100 | 12 061 грн. |
Прямая шлифмашина Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 | 6 850 грн. |
Прямая шлифмашина Bosch Professional GGS 28 CE 0601220100 | 12 061 грн. |
Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 CE Professional (0601220100) 0601220100 | 12 061 грн. |
Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 | 12 061 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Ціни на Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 | від 7 526 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 | від 6 850 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →