Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Відео 1Фото 4 |
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 600 Вт650 Вт регулятор обертів |
|
Модель GGS 28 C без налаштування числа обертів, а в моделі GGS 28 CE є установка кількості обертів
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Усі ціни 11 →Шліфмашина пряма Bosch GGS 28 C 0601220000 | 9 067 грн. |
Прямая шлифмашина Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 | 7 799 грн. |
Прямая шлифмашина Bosch Professional GGS 28 C 0601220000 | 9 067 грн. |
Пряма шліфувальна машина Bosch GGS 28 C (0601220000) 0601220000 | 9 067 грн. |
Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 | 9 067 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GGS 28 C Professional 0601220000
Ціни на Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 | від 7 526 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 | від 6 850 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →