Циркулярна пила Bosch GKM 18 V-LI Professional 06016A4001
Відео 5Фото 4 |
Bosch GKM 18 V-LI Professional 06016A4001 акк. 2 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06016A4001 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06016A4000 два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 06016A4002 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKM 18 V-LI Professional 06016A4001
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKM 18 V-LI без акб 06016A4001 | 10 050 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch GKM 18 V-LI Professional БЕЗ АККУМУЛ | 7 200 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch Professional GKM 18 V-LI в L-Boxx 23 | 8 318 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GKM 18 V-LI Professional 06016A4001
Ціни на Bosch GKM 18 V-LI Professional 06016A4001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKM 18 V-LI Professional 06016A4000 | від 10 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GKM 18 V-LI Professional 06016A4001 | від 7 200 грн. | 3 пропозиції |