Циркулярна пила Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101
Відео 8Фото 9 |
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101 |
|
Режим Eco збільшує час роботи від акумулятора, знижуючи енергоспоживання пилки. Встановивши модуль Bluetooth (в комплект поставки не входить), є можливість переносити робочі налаштування на смартфон (у додатку можна запрограмувати до 6 швидкостей).
Модель 06016B5100 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, в комплекті моделі 06016B5130 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій, а в комплекті моделі 06016B5101 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101
Усі ціни 12 →Акумуляторна циркулярна пила Bosch Professional GKS 18V-68 GC в L-Boxx 238 | 37 709 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch Professional GKS 18V-68 GC, в L-Boxx | 37 709 грн. |
Аккумуляторная дисковая пила Bosch GKS 18V-68 GC Professional, 2 акб ProCO | 30 999 грн. |
Акумуляторна дискова пила Bosch GKS 18V-68 GC (18 В, 8 А·год, 190 мм) (060 | 37 709 грн. |
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKS 18V-68 GC Professional, 2 акб ProCO | 37 709 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101
Ціни на Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5130 | від 38 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101 | від 30 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 | від 18 680 грн. | 9 пропозицій |