Шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI C Professional 0615990M3Y
Відео 6Фото 8 |
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 0615990M3Y |
|
Безключова заміна полотна. Підсвічування.
Акумуляторна ножівка із професійної лінійки інструментів Bosch. Може пиляти деревину (товщиною до 200 мм), пластмасу, кольорові метали та нелеговану сталь (до 16 мм). Завдяки патрону SDS можна швидко переставляти пилки без використання ключів. У шабельній пилці Bosch GSA 18 V-LI C Professional чудова ергономіка. Вона зручно лежить у руці, а на рукоятці та біля переднього упору є гумові накладки. Частота ходів пилки (від нуля до 3050 ход/хв) регулюється силою натискання на кнопку пуску. У передню частину корпусу вбудовано світлодіод, який добре висвітлює робочу область. У цій комплектації до інструменту додаються одна акумуляторна батарея (ємністю 4 Агод) та зарядний пристрій до неї. З цією АКБ пила важить 3 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSA 18 V-LI C Professional 0615990M3Y
Аккумуляторная ножовка Bosch Professional GSA 18 V-LI C с 1 акб GBA 18V 4. | 9 353 грн. |
Акумуляторна ножівка Bosch Professional GSA 18 V-LI C з 1 акб GBA 18V 4.0A | 8 449 грн. |
Аккумуляторная сабельная пила Bosch GSA 18 V-LI C, 1 акб GBA 18V 4.0Ah, GA | 7 499 грн. |
Шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI C Professional + АКБ 4 Агод (0615990M3Y) 0 | 8 449 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSA 18 V-LI C Professional 0615990M3Y
Ціни на Bosch GSA 18 V-LI C Professional 0615990M3Y |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 0615990M3Y | від 7 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5020 | від 10 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5002 | від 13 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001 | від 5 995 грн. | 22 пропозиції |