Шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001
Відео 6Фото 8 |
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001 акк. 1 шт 4 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 4 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод кейс (сумка) / акк. відсутній |
|
Компактна шабельна пилка, призначена для роботи однією рукою. Інструмент може різати деревину товщиною до 200 мм, труби та профілі до 100 мм у поперечнику та суцільну сталь товщиною до 16 мм. Живлення пристрою здійснюється від 18-вольтових акумуляторів (у комплектації батареї відсутні). Хід пилки складає 21 мм. Частота ходів регулюється силою натискання на пускову кнопку (до 3050 ход/хв на максимальних обертах). Шабельна пилка Bosch GSA 18 V-LI C Professional має патрон SDS, що дозволяє змінювати пиляльні полотна без використання ключів. Конструкція патрона допускає два способи встановлення полотен: зубами вгору чи вниз. Інструмент має світлодіод для освітлення робочої зони. До пилки додаються пластиковий кейс (L-BOXX) із вкладкою та набір із трьох пилок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001
Усі ціни 20 →Акумуляторна ножівка Bosch GSA 18 V-LI C Professional Solo 06016A5001 | 7 819 грн. |
Аккумуляторная ножовка Bosch GSA 18 V-LI C PROFESSIONAL SOLO 06016A5001 | 5 995 грн. |
Аккумуляторная ножовка Bosch Professional GSA 18 V-LI C без акб и з/у 0601 | 7 819 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI C Professional (18 В, 200 мм) | 7 819 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI C Professional, без акб 06016 | 7 819 грн. |
- Артикул 06016A5001 — поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Артикул 06016A5020 — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод) і зарядний пристрій
- Артикул 06016A5002 — в комплекті 2 акумулятора (5 Агод) і зарядний пристрій
Модификації Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001
Ціни на Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 0615990M3Y | від 7 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5020 | від 10 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5002 | від 13 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001 | від 5 995 грн. | 23 пропозиції |