Болгарка Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002
Відео 11Фото 4 |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 |
|
Модель 06019F2000 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06019F2002 два акумулятора (2.5 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 06019F200B два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002
Усі ціни 6 →Акумуляторна болгарка Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 | 11 599 грн. |
Аккумуляторная болгарка Bosch Professional GWS 12V-76 в L-Boxx 102 с 2 акб | 11 599 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 12V-76 Professional, 2 акб 2 Ah, ЗП GAL 12 | 11 599 грн. |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 | 11 000 грн. |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 | 11 275 грн. |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 | 11 550 грн. |
Компактна, зручна з гарним функціоналом. Завдяки розмірам може працювати там, де звичайною болгаркою не підлізти. Безвідмовна у роботі. Добре ріже алюміній та нержавіючу сталь, зручно фіксується вал. Функціонал, потужність Не знайшов Ярослав Музыченко: користуюся Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002
Ціни на Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 | від 4 399 грн. | 16 пропозицій | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | від 12 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 | від 11 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B | від 10 640 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →