Болгарка Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Відео 11Фото 4 |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 |
|
Надлегка одноручна кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням і високотехнологічним безщітковим двигуном з надійним захистом від будь-яких перевантажень. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2017 року, призначений для професійного використання. Орієнтована на виконання сухих відрізних та шліфувальних робіт по металу, натурального і штучного каменю, бетону, керамічної та керамогранітної плитки, дерева і матеріалів на його основі, а також з епоксидним композиціям і твердим полімерним масам.
Може стати зручною і надійною помічницею в невеликих демонтажних роботах невисокої інтенсивності. Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 12V-76 Professional розрахована на експлуатацію з 3-дюймовими дисками (діаметр 76 мм з посадочним отвором 10 мм). Скромну вагу пристрою складає всього 0,89 кг (з акумулятором) і він зовсім не втомлює під час роботи. Легкість, прогумована поверхня рукояті, ергономічний хват і невеликі габарити дають змогу уникнути передчасної втоми рук. Досить потужний (за мірками акумуляторних моделей) безщітковий двигун розкручує оснастку до 19500 об/хв, забезпечуючи високу швидкість різання. Комплектується захисним кожухом, двома відрізними дисками з нержавіючої сталі Best for Inox, одним твердосплавним диском Carbide Multiwheel і вкладишем для L-BOXX. Акумулятори та ЗП в комплект не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Усі ціни 17 →Акумуляторна болгарка Bosch GWS 12V-76 Professional (без акб та з/п) 06019 | 4 889 грн. |
Аккумуляторная болгарка Bosch GWS 12V-76 V-EC PROFESSIONAL SOLO 06019F2000 | 4 399 грн. |
Болгарка аккумуляторная Bosch Professional GWS 12V-76 без акб и з/у 06019F | 4 889 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 12V-76 Professional, без акб 06019F2000 | 4 889 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Bosch GWS 12V-76 (06019F2000) - без акку | 4 889 грн. |
Компактна, зручна з гарним функціоналом. Завдяки розмірам може працювати там, де звичайною болгаркою не підлізти. Безвідмовна у роботі. Добре ріже алюміній та нержавіючу сталь, зручно фіксується вал. Функціонал, потужність Не знайшов Ярослав Музыченко: користуюся Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 більше року |
Модификації Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Ціни на Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 | від 4 399 грн. | 18 пропозицій | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | від 12 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 | від 11 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B | від 10 640 грн. | 19 пропозицій |