Болгарка Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C
Відео 11Фото 4 |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | 12 920 грн. |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | 13 243 грн. |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | 13 566 грн. |
Компактна, зручна з гарним функціоналом. Завдяки розмірам може працювати там, де звичайною болгаркою не підлізти. Безвідмовна у роботі. Добре ріже алюміній та нержавіючу сталь, зручно фіксується вал. Функціонал, потужність Не знайшов Ярослав Музыченко: користуюся Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C
Ціни на Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 | від 4 399 грн. | 17 пропозицій | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | від 12 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2002 | від 11 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B | від 10 640 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →