Літня шина Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y
Відео 24Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y 265/35 R19 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y
Усі ціни 13 →Bridgestone POTENZA SPORT 265/35 R19 98Y XL (8094913602) | 22 000 грн. |
Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y XL FR | 10 800 грн. |
Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y | 10 275 грн. |
Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y | 12 005 грн. |
Шини Bridgestone Potenza Sport 265/35 ZR19 98Y XL | 10 912 грн. |
ще 8 пропозицій
З UUHP шин для цивільного використання та осудного treadwear це найкраще що є на ринку! В міру комфортні, не галасливі. Держак у повороті поза всіма очікуваннями, хороший водовідведення (200 можна їхати в дощ по мокрому, не спливала). У порівнянні з перерахованими однокласниками: менша глибина протектора, трохи більша вага шини. Нема наявності в Україні. Чекати на мільйон років. Брав із Польщі. Шини 42тиждень20року, Угорщина. Артем П: користуюся Bridgestone Potenza Sport 255/45 R18 103Y менше місяця
какой у неё treadwear? |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y
Ціни на Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 265/35 R19 98Y | від 9 773 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
255/45/R18 за колом, Tesla Model 3 Performance.
Це перший Bridgestone. До цього катав на Goodyear F1 Supersport, Michelin Pilot Sport 4 та 4s.