Всесезонна шина Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y
Відео 14Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y
Всесезонные шины Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 ZR17 97Y XL 1 | 5 755 грн. |
Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y | 6 514 грн. |
Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y XL 19434 | 5 752 грн. |
Всесезонні шини Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 ZR17 97Y XL | 6 111 грн. |
Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y XL | 6 247 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y
Ціни на Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y | від 5 752 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →