Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 77D body (1892C003)
Відео 33Фото 8 |
Дзеркальна камера з яскраво вираженою орієнтацією на прогресивних любителів фотографічної справи. Такий висновок напрошується сам собою при знайомстві з корпусом фотоапарата, на верхній грані якого розташувалися монохромний інформаційний екранчик і два колеса прокрутки (для зміни витримки і діафрагми). Всередині компактного корпусу Canon EOS 77D body встановлена 24 МП матриця формату APS-C з діапазоном світлочутливості 100-25600 ISO (можливо апаратне збільшення ISO до 51200 одиниць).
Зрозуміло, тут також не обійшлося без фірмового автофокуса Dual Pixel AF, який забезпечує плавний переклад фокуса при відеозапису і наводку на різкість при зйомки фото в режимі Live View (т. е. при візуванні по екрану). При наведенні на ціль через видошукач в роботі перебувають 45 точок автофокуса хрестового типу. Дисплей у моделі сенсорний і поворотний по всіх осях, що спрощує візування під час зйомки з нестандартних ракурсів. На повному баку акумулятора LP-E17, що живить камеру енергією, можливо зняти близько 600 фотографій.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
1 1 3 1 |
Камера така собі. Все залежить, на яку камеру знімали раніше. Я перейшов з 50 д і 77 за зручністю занадто дрібна. але справа звички. Більшість функцій очікувано нормально. Серед переваг – відео. Для дому відмінна якість та автофокус. Для профі не вистачає, але за такі гроші для будинку просто клас у ютуб соціальної мережі можна викладати. Може це мій екземпляр але швидше за все немає тому що таку тенденцію я помітив коли перейшов з нікон д80 на кенон 50д - гірша передача кольору. у Кенон 77 д ще гірше, пересвіти, недосвітки на автоматі. а баланс білого - це кошмар, крім того коли перебираєш встановлені варіанти балансу білого в редакторі все одно залишаєшся незадоволеним, а тягнути самому **** все знімаю в рів, багато метушні мало задоволення. Думаю купити нікон Д80 чисто для фото. Роман: користуюся Canon EOS 77D body кілька місяців |
Був у мене Canon EOS 700D, купив його три роки тому і з величезним задоволенням ним користувався. Але на початку цього літа трапилася з ним одна серйозна механічна неприємність, і я залишився базою фотоапарата. Оскільки його об'єктив 18-135mm залишився, то я вирішив взяти ще один Canon, але класом вище. Порівняно з 700D це камера вищого класу. Сенсор у неї новий, на 24Мп і дозвіл знімків виходить 6000x4000 проти 5184х3456 у 700D. Але це далеко не найважливіший момент, важливо, що новий сенсор має вилучений динамічний діапазон і знижену шумність при зйомці на високих значеннях ISO. Якщо кадр не передбачається друкувати на великих форматах, можна сміливо ставити 3200 і не турбуватися, шуми будуть зовсім незначними. Напевно, свою роль тут грає і вдосконалення програмної обробки. У цій камері стоїть найсучасніший і найшвидший процесор DIGIC 7, потужність якого особливо важлива при зйомці відео. А відео ця камера знімає гідне. 30-хвилинні ролики з роздільною здатністю 1920х1080 при 50 fps можуть прикрасити як сімейний архів, так і будь-який відеоблог, чим промишляє моя 14-річна дочка. Дивився її на Youtube, зміст коментувати не буду, але картинка бездоганна. До речі, для запису відео з якісним звуком тут передбачено мікрофонний вхід. А повертаючись до фотодостоїнств цієї камери, потрібно відзначити непоганий вбудований поспіх, відмінний автофокус, який працює по 45 точках, правильні експозаміри, нормальний баланс білого, прекрасну серійну зйомку, класний сенсорний дисплей і ще багато по дрібниці. Реально камера класна та серйозних недоліків у неї просто немає. Висока ціна. Видошукач має недостатню глибину діоптрійної корекції. У мене зір -2.5, а тут передбачено компенсацію лише до величини -1.5. Користуюся дисплеєм у режимі LiveView і видошукач заглядаю рідко. |
Це камера середнього класу, яка виросла із бюджетних фотоапаратів. Разом із китовим об'єктивом важить трохи більше, ніж 700 грамів. Переконливо, але не так щоб сильно обтяжувати. Я спеціально взяв комплект з таким об'єктивом, а не більш громіздким 18-135mm. Китовий об'єктив, досить універсальний, має пристойну світлосилу і хорошу стабілізацію. APS-C сенсор має 24 ефективні мегапікселі і дозволяє отримувати знімки з роздільною здатністю 6000x4000 пікселів. Це новий сенсор і, на відміну від попереднього покоління, він дає менше шумів, що дозволяє без побоювання використовувати високі значення чутливості. У вечірній час пробував знімати навіть за ISO 6400 і не можна сказати, що знімки виходять дуже зашумленими. На темних ділянках бувають проблеми, але додаткова обробка фільтрами допомагає вирішити проблему. А якщо морочитися не хочеться, то при 3200 або при 1600 можна отримати відмінну картинку і без додаткової обробки. Камера має відмінні можливості для серійної зйомки, наприклад, дитину знімаю на швидкості 6 к/с і якщо використовувати швидку карту пам'яті формату SDXC UHS-I, то серія буде продовжуватись до заповнення вільного об'єму. Якщо ж знімати в RAW-форматі, то серія обмежується 27 кадрами, що теж непогано. Фокусування швидке, на автофокус можна покластися у 99% випадків, мені його робота дуже сподобалася. У режимі спостереження теж працює відмінно, можна знімати навіть швидку динаміку. ІМХО, в 2018 році порт USB 2.0 виглядає архаїчно. Тому копіювання фотографій і відео з карти пам'яті об'ємом 128 Гб на ПК займає чимало часу. Немає 4К відео. |
Модификації Canon EOS 77D
Ціни на Canon EOS 77D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 77D kit 18-55 | від 25 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Canon EOS 77D kit 18-135 | від 39 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS 77D body | від 33 000 грн. | 2 пропозиції |