Фотоапарат Canon EOS R5 C kit 18-45
Відео 46Фото 8 |
Canon EOS R5 C kit 18-45
18-45body
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDвище 4KRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 45 МПікс
Фокусна відстань:18 - 45 мм
Світлосила об'єктива:f/4.5 - f/6.3
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), вище 4K
Розмір знімка:8192x5464 пікс
Діапазон ISO:50-102400
Серійна зйомка:20 к/с
Екран:3.2 '', сенсорний, поворотний
5-ти осьова стабілізації із зсувом матриці. Dual Pixel автофокус з функцією стеження за тваринами, обличчям людини або його очима. Зйомка відео з роздільною здатністю 8К + можливість запису відео у форматі RAW (30 кадр/с, або 120 кадр/с в дозволі 4К).
Максимальна швидкість запису доступна тільки на внутрішню пам'ять фотоапарата, зйомка на зовнішню пам'ять до 60 кадр/с при 4к.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R5 C kit 18-45
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS R5 C kit 18-45
Усі ціни 9 →Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R5 C (5077C003AA) | 157 960 грн. |
Canon EOS R5 C (5077C003AA) | 155 500 грн. |
Canon Eos R5 C (5077C003) | 160 561 грн. |
Фотоапарат Canon EOS R5C | 193 520 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R5 C
Ціни на Canon EOS R5 C |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R5 C kit 18-45 | від 155 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Canon EOS R5 C body | від 159 374 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →