Наручний годинник Casio A1000M-1B
Відео 9Фото 11 |
Casio A1000M-1B |
|
Перламутрова окантовка дисплея.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio A1000M-1B
Усі ціни 23 →Годинник Casio Vintage A1000M-1BEF | 6 820 грн. |
Casio Casio Standard A1000M-1BEF | 5 990 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Retro A1000M-1BEF | 6 820 грн. |
Часы Casio VINTAGE ICONIC A1000M-1BEF | 6 820 грн. |
Наручний годинник Casio (A1000M-1BEF) | 6 820 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →