Наручний годинник Casio G-Shock GA-2000SKE-8A
Відео 3Фото 10 |
Casio G-Shock GA-2000SKE-8A |
|
Подвійна задня кришка. Вуглецеве армування корпусу.
Подвійне підсвічування: особа і циферблат підсвічуються світлодіодом, завдяки наявності функції затримки, після відпускання кнопки освітлення горить ще кілька секунд. Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-2000SKE-8A
Усі ціни 15 →Casio Casio G-Shock GA-2000SKE-8AER | 5 999 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock GA-2000SKE-8AER | 7 490 грн. |
Мужские часы Casio GA-2000SKE-8AER | 5 999 грн. |
Чоловічий годинник Casio GA-2000SKE-8AER | 5 579 грн. |
Casio GA-2000SKE-8A | 5 570 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GA-2000SKE-8A:
- Функції вмикання/вимикання літнього часу
- Вимикання/вмикання звуку
РекомендуємоПорівняти в таблиці →