Наручний годинник Casio Pro Trek PRG-340-3E
Відео 5Фото 4 |
Casio Pro Trek PRG-340-3E |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Pro Trek PRG-340-3E
Усі ціни 18 →Casio Casio Pro-trek PRG-340-3ER | 13 999 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Pro Trek PRG-340-3ER | 14 580 грн. |
Часы Casio PRO TREK PRG-340-3ER | 14 580 грн. |
Мужские часы Casio PRG-340-3ER PRG-340-3E | 10 980 грн. |
Чоловічий годинник Casio PRG-340-3ER | 10 211 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Pro Trek PRG-340-3E:
- Графік набору висоти
- Пам'ять даних висотометра (до 40 записів залежно від моделі годинника)
- Дані про схід/захід сонця
- Включення/вимикання звуку кнопок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →