Наручний годинник Casio Pro Trek PRW-35Y-1B
Відео 6Фото 14 |
Casio Pro Trek PRW-35Y-1B |
|
Час роботи акумуляторної батареї без підзарядки до 6 місяців, у режимі енергозбереження та при повній темряві – до 22 місяців.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Pro Trek PRW-35Y-1B
Усі ціни 21 →Годинник Casio ProTrek PRW-35Y-1BER | 18 710 грн. |
Чоловічий годинник CASIO PRO TREK PRW-35Y-1BER | 18 710 грн. |
Часы Casio PRO TREK PRW-35Y-1BER | 18 710 грн. |
Часы Casio PRW-35Y-1BER | 18 710 грн. |
Мужские часы Casio PRW-35Y-1BER PRW-35Y-1B | 16 899 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Pro Trek PRW-35Y-1B:
- Включення/вимикання звуку кнопок
- Автоматичний календар до 2099 року
РекомендуємоПорівняти в таблиці →