Наручний годинник Casio PRW-6600YB-3E
Відео 5Фото 4 |
Casio PRW-6600YB-3E |
|
Високоякісна захищена модель туристичних кварцових наручних годинників з серії Casio ProTrek з фірмовим потрійним сенсором, інтегрованої в циферблат сонячною батареєю і вбудованим модулем синхронізації часу за спеціальним радіоканалу. Позиціонується як модель верхньої цінової категорії. Має яскраво виражений спортивний дизайн великого пластиково-металевого корпусу, може стати гідним доповненням візуального образу сильного і упевненого в собі сучасного чоловіка.
Гібридний стрілково-цифровий циферблат захищений міцним мінеральним склом, забезпечений яскравим світлодіодним підсвічуванням, а його стрілки і часові позначки покриті спеціальним люмінесцентним покриттям з тривалим післясвітінням. Крім стандартних функцій наручний годинник Casio PRW-6600YB-3E підтримують вимірювання температури, атмосферного тиску, висоти і можуть використовуватися в якості цифрового компаса. Наявність сонячної батареї дало змогу реалізувати схему подвійного живлення Tough Solar (акумулятор + сонячна панель), причому штатний акумулятор CTL1616 може накопичити енергію, достатню на п'ять місяців ходу. Корпус годинника водонепроникний (Water Resistant 100m), що дозволяє використовувати їх при плаванні і неглибоких занурення без акваланга.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio PRW-6600YB-3E
Усі ціни 22 →Чоловічий годинник CASIO PRW-6600YB-3ER | 21 110 грн. |
Чоловічий годинник CASIO PRO TREK PRW-6600YB-3ER | 21 110 грн. |
Casio Pro Trek PRW-6600YB-3ER | 21 110 грн. |
Часы Casio PRO TREK PRW-6600YB-3ER | 21 110 грн. |
Часы Casio PRW-6600YB-3ER | 21 110 грн. |