Наручний годинник Casio Pro Trek PRW-6900YL-5
Відео 4Фото 3 |
Casio Pro Trek PRW-6900YL-5 |
|
Підсвічування автоматично вмикається під час підйому та повороту руки у бік обличчя. Завдяки системі Smart Access, годинник швидко та інтуїтивно просто налаштовується за допомогою електронного штифта.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Pro Trek PRW-6900YL-5
Усі ціни 25 →Годинник Casio ProTrek PRW-6900YL-5ER | 26 400 грн. |
Чоловічий годинник CASIO PRO TREK PRW-6900YL-5ER | 26 400 грн. |
Часы Casio PRW-6900YL-5ER | 26 400 грн. |
Мужские часы Casio PRW-6900YL-5ER PRW-6900YL-5 | 23 999 грн. |
Часы Casio PRO TREK PRW-6900YL-5ER | 26 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Pro Trek PRW-6900YL-5:
- Включення/вимикання звуку кнопок
- Автоматичний календар
РекомендуємоПорівняти в таблиці →