Наручний годинник Casio PRT-B50T-7
Відео 5Фото 3 |
Casio PRT-B50T-7 |
|
Присутній крокомір. Підрахунок витрачених калорій (калорії вираховуються виходячи з кількості пройдених кроків і різниці подоланих висот). Вся інформація фіксується в додатку ProTrek Connect App. Функція пошуку телефону.
Стійкість до низьких температур (-10 ° C / 14 ° F). Відображення часу сходу і заходу сонця на певну дату. Автоматичне налаштування часу при підключенні до смартфону. Журнал маршрутів з можливістю швидкого фіксування точок.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio PRT-B50T-7
Усі ціни 7 →Casio Casio Pro-trek PRT-B50T-7ER | 14 999 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Pro Trek PRT-B50T-7ER | 22 120 грн. |
Casio PRT-B50T-7E | 18 000 грн. |
Casio PRT-B50T-7E | 18 300 грн. |
Casio PRT-B50T-7E | 18 560 грн. |
Casio PRT-B50T-7E | 17 900 грн. |
Чоловічий годинник Касіо ProTrek PRT-B50T-7ER PRT-B50T-7 Касіо японські кв | 24 110 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →