Наручний годинник Casio PRW-60-2A
Відео 4Фото 3 |
Casio PRW-60-2A |
|
Багатофункціональні чоловічі наручні кварцові годинники з гібридним стрілково-цифровим циферблатом, призначені для екстремального аутдор-туризму. Належать до сімейства моделей ProTrak, яке включає в себе ряд добре захищених моделей з розширеною функціональністю і характерним фірмовим дизайном. Позиціонуються як продукт вищої цінової категорії 2018-го модельного року. Годинник Casio PRW-60-2A відрізняються бездоганною якістю збірки, високою надійністю і чудовою точністю, яку забезпечує технологія синхронізація часу по радіоканалу (функціонує в Європі, США, Японія, Китаї і західних регіонах нашої країни).
Крім стандартних та розширених часових функцій, ця модель здатна виконувати роль барометра, альтиметра, цифрового компаса (напрямок на північ) і термометра. Ефектний і міцний пластиковий корпус має металевий безель і замінний еластичний поліуретановий ремінець з практичною класичною застібкою. Оригінальний комбінований стрілково-цифровий циферблат захищений міцним мінеральним склом, а для зчитування показів в умовах поганої освітленості передбачена є автоматичне світлодіодне підсвічування. Енергію для точного ходу кварцового механізму, виготовленого в Японії, забезпечує технологія Tough Solar (акумулятор + сонячна батарея). Годинники можуть використовуватися під час плавання і короткочасних занурень на глибину до 10 м
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio PRW-60-2A
Усі ціни 6 →Casio PRW-60-2AER | 19 000 грн. |
Casio PRW-60-2AER | 22 890 грн. |
Casio PRW-60-2AER | 18 800 грн. |
Чоловічі годинники Casio PRW-60-2AER | 28 340 грн. |
Casio PRW-60-2AER | 22 890 грн. |
Чоловічий годинник Casio PRW-60-2AJF | 23 390 грн. |