Наручний годинник Casio Pro Trek PRG-30-5
Відео 8Фото 4 |
Casio Pro Trek PRG-30-5 |
|
Приблизний час роботи годинника при звичайному використанні – 8 місяців, при зберіганні в темному місці та режимі енергозбереження – 23 місяці.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Pro Trek PRG-30-5
Усі ціни 7 →Мужские часы Casio PRG-30-5 | 13 299 грн. |
Чоловічий годинник Casio PRG-30-5 | 12 368 грн. |
Casio PRG-30-5E | 12 170 грн. |
Casio PRG-30-5E | 12 300 грн. |
Casio PRG-30-5E | 12 220 грн. |
Чоловічий годинник Casio PRG-30-5 | 13 999 грн. |
Casio PRG-30-5E | 12 250 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Pro Trek PRG-30-5:
- Включення/вимикання звуку кнопок
- Автоматичний календар до 2099 року
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →