Умивальник Cersanit Larga 50 K677-002 505 мм
Фото 10 |
Cersanit Larga 50 K677-002 400 мм505 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Larga 50 K677-002 505 мм
Усі ціни 6 →Умивальник Cersanit еліпс LARGA 50х38 антрацит матовий (K677-014) | 5 499 грн. |
Умивальник на стільницю Cersanit Larga еліпс 50х38 см Білий матовий (K677- | 5 774 грн. |
Умивальник Cersanit еліпс LARGA 50х38 білий EW (K677-002) | 5 178 грн. |
Умивальник Cersanit еліпс LARGA 50х38 білий матовий (K677-017) | 5 499 грн. |
Умивальник на стільницю Cersanit Larga еліпс 50х38 см Білий (K677-002) | 5 437 грн. |
Умивальник на стільницю Cersanit Larga еліпс 50х38 см Антрацит матовий (K6 | 5 774 грн. |
Модификації Cersanit Larga 50 K677-002
Ціни на Cersanit Larga 50 K677-002 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Larga 40 K677-001 400 мм | від 4 599 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Larga 50 K677-002 505 мм | від 5 178 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →